Site Overlay

Úvod

Vítame Vás na stránke CHILLIBROTHERS!

 

Vraví sa, že všetko čo človek robí, by mal robiť s láskou. My milujeme chilli. Radi ho konzumujeme, radi pestujeme a radi testujeme.

Na našej stránke môžete nájsť články o pestovaní s našimi skúsenosťami, ktoré sme nadobudli pri pestovaní, ale aj o overených spôsoboch odstraňovania škodcov na rastlinách.

Naše krátke inštruktážne video o siatí a predpestovaní Vám poradí a ukáže ako správne na to, aby ste aj vy vo vašej záhradke zbierali tieto chutné papričky.

Chillibrothers

 

Nevenujeme sa len pestovaniu, ale aj vareniu. Samozrejme každé jedlo je správne dochutené o dávku kapsaicínu. V spolupráci s našou kuchárkou Lenkou sme pripravili aj fit recepty s menej kalóriami. Výber je veľký, najlepšie, keď nahliadnete do menu: CHILLi RECEPTY

Pri pestovaní zeleniny a ovocia je vrchol sezóny ochutnávanie plodov. Tomuto sa človek nevyhne ani pri pestovaní chilli a poviem vám to je sranda 🙂 hlavne keď sledujete ochutnávačov. Poďte sa zasmiať do rubriky OCHUTNÁVKY.

Je toho tak veľa čo by sme vám radi o nás porozprávali, a preto sme si pripravili pre vás všetkých video o Chillibrothers, o tom čo máme radi, čo milujeme….

 

 


		

2 thoughts on “Úvod

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *